OPINIE

"Do Pani Gosi trafiłam dzięki poleceniu mojej szwagierki. Miał to być jednorazowy zabieg - piękna stylizacja na urlop, a skończyło się ogromną miłością do wykonywanych przez Panią Gosię paznokci. Jestem zachwycona profesjonalizmem, ogromnym wyborem kolorów, ozdób, wzorków, ale przede wszystkim samą Panią Gosia. Fantastyczna atmosfera, doskonale potrafi doradzić w wyborze, czy dopełnić wizje, z którą klientka przychodzi. Jeśli chodzi o wykonanie pazurków - BOMBA! Bardzo starannie, estetycznie, z pomysłem i przede wszystkim BEZPIECZNIE! Polecam z całego serduszka wszystkim szukającym swojej stylistki paznokci."
Pani Aneta
"Małgorzata Krężałek jest specjalistką w swojej dziedzinie dążącą ciągle do perfekcji. Odbyte kursy świadczą o chęci do rozwijania swoich umiejętności, a późniejszy trening owocuje w wykonywanie pięknych paznokci nowymi technikami, w coraz to krótszym czasie. Zawsze dokładnie odpowiada na każde moje pytanie, dzięki czemu jestem świadoma wykonywanego zabiegu, ale także potrafi odradzić wykonania pomysłów klienta, które mogą nieść szkodę dla paznokci. Kładzie nacisk na higienę sprzętu, dzięki czemu mam pewność, że zabieg będzie bezpieczny dla mojego zdrowia. Pani Krężałek jest profesjonalistką, która widać, że kocha swoją pracę, dlatego szczerze polecam zaufać ze swoimi dłońmi właśnie jej."
Pani Aleksandra
"Margarette Nails to świetna manikiurzystka. Zawsze jestem zadowolona z wykonania stylizacji moich paznokci, jak i tego co na nich mam. Piękne wzory wykonane z niesamowitą dbałością o każdy szczegół. Atmosfera w salonie bardzo przyjemna i ciepła. Bardzo serdecznie polecam Margarette Nails."
Pani Aleksandra
"Cudowna i sympatyczna osoba. Jest w stanie namalować wszystko, co zażyczy sobie klientka, ale również posiada pełno pomysłów dla klientek niezdecydowanych. Wykonane paznokcie zawsze przecudne i wytrzymałe. Polecam z całego serca."
Pani Karolina